Hakkımızda

Watermanya Su Arıtma Sistemleri, yola çıktığı ilk günden bu yana Bursa’da yüksek üretim ve stok kapasitesi ile müşterilerine en kaliteli ve uygun hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Sağlıklı suyun sağlıklı yaşam sağlayıcısı olduğu mottosundan hareketle büyüyen firma, 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Watermanya Su Arıtma Sistemleri, en hayati ihtiyaç olan sağlıklı su güvencesini müşterileri ve müşteri adayları ile buluşturma gayesi taşımaktadır. Güleryüzlü hizmet, uzman kadro ve profesyonel çalışma yöntemleri ile, müşteri odaklı bir yaklaşımla yapılandırılmış olan firma; zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Geniş üretim ağına sahip hizmet anlayışı ile Watermanya Su Arıtma Sistemleri, olası problemlere karşı çözüm ve en önemlisi de sorun öncesi önlem anlayışı ile alanında öne çıkmaktadır.

Watermanya Su Arıtma Sistemleri; toplumun sağlıklı ve steril su ihtiyacına erişiminde ciddi bir görev üstlenerek, müşterilerinin hızla değişen iletişim ve hizmet ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde yanıt verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 81 ilde yetkili servise sahip Watermanya Su Arıtma Sistemleri; minimum fiyata optimum hizmet sağlama gayreti ile çalışmalarına hız kazandırmaktadır.

Watermanya Su Arıtma Sistemleri; tamamı Türk üretimi olan su arıtma cihazları ile:

– İçme suyunuzun kalitesini ve steril yapısını üst düzeyde tutmak
– Elde edilebilecek maksimum kalitedeki su hizmeti ile sağlığınızı korumak
– Sevdiklerinize ve size sağlıklı suyun getirdiği sağlıklı bir yaşam hediye etmek amacı ile başarılarını hız kesmeden sürdürmektedir. Watermanya Su Arıtma Cihazları’nı tercih ederek yalnızca üstün performans sağlayan bir ürün değil, geniş servis ağımız ve profesyonel yaklaşımımız ile maksimum verim almanız amaçlanmaktadır. Son teknoloji ürünü olan arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmeniz sağlanmaktadır.

Güveniniz, başarımızdır…

Vizyonumuz

Su arıtma sektöründe ülkemizde ve dünyadaki son trendleri ve teknolojiyi takip etmek; dolayısı ile başarı sağladığımız deneyimlerimizi gelecek nesillere aktarmak ve ortaya insanlığa, doğaya ve toplumumuza yararlı çalışmalar koymaktır.
Bütünü kapsayan çalışmalarımız ile ekonomiye, çevreye ve müşteri kitlemize en yararlı hizmet ortamını sağlamak ve başarılarımızla gelecek nesillere yön vermek hedefimizdir.

Misyonumuz

Su arıtma teknolojisine dair son teknoloji sistemlerini inceleyerek müşterilerimize dünya standartlarına sahip kalitede çözümler sunmak ve müşterilerimizi güvenin tesis edildiği üstün hizmet anlayışına örnek teşkil eden su arıtma çözümleri ile buluşturmaktır. Hayati önem taşıyan suyun, en sağlıklı ve steril biçimde müşterilerimize ulaşmasını sağlamak birinci önceliğimizdir. Doğaya ve insanlığa örnek çözümler sunarak en gelişmiş avantajları müşterilerimize sunmak esas bilincimizdir.

Ana Menü