Watermanya Puretech Plus Pompalı Su Arıtma Cihazı

3.000,00 3.600,00  (-17%)

Stokta yok

Stok Kodu: WTRM748755 Kategori:

Watermanya su arıtma teknolojilerinde bir devrim niteliği yaratan premium ürünleriyle farkını belirlemeyi sürdürüyor. Çağın yeniliklerini kullanıcılarıyla buluşturan Watermanya, steril su lezzetini sizlere taşıyor. 8.5 pH değerinde elde edilen su bedeninizi korur ve çok daha zinde hissetmenizi sağlar.Puretech Su Arıtmanın Faydaları Neler ?
• 1. Sistemde kullanılan basınç pompası sayesinde düşük basınçtan etkilenmeden her daim yüksek tazyikte su elde etmenizi sağlar.
• 2. Cihazda bulunan inline filtre sistemi kolay filtre değişimine imkan sağlar. Böylece cihazın hijyen düzeyinde artış sağlanır.
• 3. Sahip olduğu mineral ve Hindistan cevizi filtreleri; cihazın alkalin su temin etmesini kolaylaştırır. Böylece kaliteli su tüketiminin yolu açılır.
• 4. Estetik tasarımı sayesinde mekanlarınızda minimum yer kaplar. Hijyeni şık bir tasarımla elde edersiniz. Watermanya Puretech, sizi ve sevdiklerinizi lezzetli içme suyu ile buluşturur. Artık çok daha lezzetli yemekler ve içecekler elde edebilirsiniz. İnsan bedeni için en gerekli 4 madde olan içme suyunu, güvenli yollardan temin edebilirsiniz. Üstelik Watermanya dünyasının zengin ürün yelpazesine de Türkiye’nin her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Watermanya yanınızda, sağlıklı su kapınızda…

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Ana Menü