Watermanya Large Business Su Arıtma Cihazı (80 Litre Tank İçerir)

4.980,00 5.976,00  (-17%)

Stokta yok

Stok Kodu: WTRM748748 Kategori:

Watermanya Business Large, güvenli içme suyunu minimum ücret karşılığında temin etmenize olanak tanır. Uzun vadeli kullanımı sayesinde yarattığı ekonomik kâr, ürünün ücretini kısa zamanda sağlamaktadır.
Neden Business Large Su Arıtma Cihazını Tercih Etmelisiniz ?
1. Cihaz bünyesinde barındırdığı ters ozmos teknolojisi sayesinde suyunuzu tüm zararlı bakterilerden arındırır. Partiküllerden temizlenen su, kullanıma elverişli hale gelir.
2. 10 adet filtreyi birlikte çalıştırma özelliğiyle verimliliği artırır.
3. Çay ve kahve gibi bilumum ikram içeceklerinde ya da yemek yapımında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz su olanağı sağlar.
4. Barındırdığı ters ozmos teknolojisi, suyunuzun içindeki zararlı bakterileri ortadan kaldırır. Partiküllerden arınan ve steril hale gelen su, sağlığınıza uygun hale gelir.
5. İş yerindeki personelin steril su ihtiyacını karşılayarak günlük çalışma verimine katkıda bulunur.
Gün geçtikçe yükselen su fiyatları, sağlıklı su tüketimine olan erişimi zorlaştırmaktadır. Business Large Su Arıtma Cihazı, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alır. 600 GPD teknolojisinde kullanılan uzun ömürlü filtreler, temiz ve lezzetli suyu sizler için hazır hale getirir. Watermanya su arıtma sistemleri, en güvenli ürünleri bütçenize en uygun şekilde mekanlarınıza ulaştırır. Alanında öne çıkan kalitesiyle fark yaratan firma, günlük steril su ihtiyacınızı başarıyla karşılamaktadır.

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Ana Menü