Watermanya Small Business Su Arıtma Cihazı (40 Litre Tank İçerir)

3.290,00 3.948,00  (-17%)

Stokta yok

Stok Kodu: WTRM748757 Kategori:

Günlük yaşamlarının önemli bir kısmını iş yerinde geçiren çalışanlar, sağlıklı bir suya erişimi her şeyden çok önemser. Patronlar ise, su arıtma cihazlarının yüksek fiyatları karşısında zorlanır. Watermanya tüm bu sorunların üstüne bir sünger çekerek, tüm iş yerlerini sağlıklı su ile buluşturur. Yüksek arıtma kapasitesine ve dayanıklı yapıya sahip su arıtma cihazları, güvenle kullanıma uygundur.
Watermanya Business Small Neden Tercih Etmelisiniz ?
• 1. Dayanıklı yapısı, bütçede kar edilmesine olanak sağlar.
• 2. Cihazın mineral filtresi, insan bedeni için gerekli olan günlük mineral gereksinimini karşılar.
• 3. Ofis yaşamının vazgeçilmezi olan çay ve kahve gibi içeceklerin lezzetini artıran nitelikli suya erişimi kolaylaştırır. Watermanya Business Small Su Arıtma Cihazı, NSF sertifikalı 40 litrelik basınçlı tank avantajına sahiptir. Bu sayede uzun vadede bütçe düşmanı olan su maliyetleri konusunda sunulabilecek en ideal çözümdür. 6 filtrasyon aşaması ve şık tasarımı ile, iş yerinizin vazgeçilmezleri arasında kolaylıkla yerini alır. Ters ozmos teknolojisi sayesinde içme suyu içerisinde yer alan tüm zararlı bakteriler ve partiküller arındırılır. Size de kaliteli suyun, minimum masrafın ve konforun tadını çıkarmak kalır.
• 4. 100 LT / Gün ( Günlük 5 damacana ) üretim kapasitesiyle tasarruf etmenizi sağlayarak özgür yaşam biçiminizi destekler.

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Ana Menü