Hikayemiz

Watermanya Su Arıtma Sistemleri, yola çıktığı ilk günden bu yana İstanbul ve Bursa’da yüksek üretim ve stok kapasitesi ile müşterilerine en kaliteli ve uygun hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Sağlıklı suyun sağlıklı yaşam sağlayıcısı olduğu mottosundan hareketle büyüyen firma, 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir.
 
Watermanya Su Arıtma Sistemleri, en hayati ihtiyaç olan sağlıklı su güvencesini müşterileri ve müşteri adayları ile buluşturma gayesi taşımaktadır. Güler yüzlü hizmet, uzman kadro ve profesyonel çalışma yöntemleri ile, müşteri odaklı bir yaklaşımla yapılandırılmış olan firma; zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Geniş üretim ağına sahip hizmet anlayışı ile Watermanya Su Arıtma Sistemleri, olası problemlere karşı çözüm ve en önemlisi de sorun öncesi önlem anlayışı ile alanında öne çıkmaktadır.
 

Watermanya Su Arıtma Sistemleri; toplumun sağlıklı ve steril su ihtiyacına erişiminde ciddi bir görev üstlenerek, müşterilerinin hızla değişen iletişim ve hizmet ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde yanıt verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 81 ilde yetkili servise sahip Watermanya Su Arıtma Sistemleri; minimum fiyata optimum hizmet sağlama gayreti ile çalışmalarına hız kazandırmaktadır.

Watermanya Su Arıtma Sistemleri; tamamı Türk üretimi olan su arıtma cihazları ile:

> İçme suyunuzun kalitesini ve steril yapısını üst düzeyde tutmak
> Elde edilebilecek maksimum kalitedeki su hizmeti ile sağlığınızı korumak
> Sevdiklerinize ve size sağlıklı suyun getirdiği sağlıklı bir yaşam hediye etmek amacı ile başarılarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Watermanya Su Arıtma Cihazları’nı tercih ederek yalnızca üstün performans sağlayan bir ürün değil, geniş servis ağımız ve profesyonel yaklaşımımız ile maksimum verim almanız amaçlanmaktadır. Son teknoloji ürünü olan arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmeniz sağlanmaktadır.

Güveniniz, başarımızdır

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Ücretsiz Kargo

Mağazamızdan yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Güvenli Ödeme

Sayfamızda tüm bilgileriniz 128 bit SSL güvenlik sistemi ile koruma altındadır.

7/24 Müşteri Destek

Sayfamızda bulunan iletişim formu ve canlı destek sistemi üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Analiz Raporlarımız

Teknik Analiz Sonuçları

Kalite Sertifikalarımız